Září 2012

První týden na VŠE

29. září 2012 v 23:18 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  My diary
Po čtrnáctidenní nehlášené a neplánované pauze. Minulý týden jsem měla v Praze denně nějaké zařizování (imatrikulace, instruktáž, převzetí koleje atd.) a tento týden byl můj první školní, proto jsem nějak nestíhala ještě kromě vejšky obletovat blog. Navíc momentálně nemám notebook a s mou novou školní pomůckou - tabletem - se teprve učím zacházet.
Takže v Praze už bydlím, jsem na koleji, kterou dostalo jen pár vyvolených (:D) prváků jinak tu jsou jen lidé z vyšších semestrů. Je nově zrekonstruovaná a vybavená, takže si můžu jen pískat. Ti ostatní prváci prý žijí v něčem hrozném.
Moje vůbec první přednáška v mém životě trvala čtyři hodiny a bylo to Právo :D Hodně lidí se mě ptá proč jsem šla z hotelovky na ekonomku, ale fakt je ten, že jsme předměty, co máme teď, měli na střední taky, jen se to tady bere o něco víc do hloubky. Takže to asi nebude zas takovej krok vedle. Když koukám na ty vyděšený lidi z gymplu, tak to asi nebudu já, kdo je tu špatně :D Já alespoň mám základ a mám na čem stavět.
Noo ale rozhodně to nebude zas taková sranda. Některý věci se pro mě sice už opakujou, ale některý jsou zase úplně nové. Zrovna jsem si tiskla výpisky ke zkoušce za semestr za každý předmět - je toho tolik jako na maturitu. Už se těším, až zas budu nejméně šestkrát maturovat! :)
Jinak se budu muset učit jako mourovatá, jelikož mám na zkoušku (zápočet) jen jeden pokus a musím dostat nejhůře za tři - jinak budu muset celý předmět příští semestr opakovat a příjdu o kredity. Vtipné!
O všem důležitém budu průběžně informovat. Jen tu teď hlavně o víkendech, než zase dostanu zpět svůj notebook.
Bonne nuit mes chéris
L.

L. K.

29. září 2012 v 22:43 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  My photos
Vracím se na svou přirozenost. Brzy zase zrzavá??


4# Thing I can´t stand

15. září 2012 v 22:41 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  Nesnášenlivost
Plané sliby

Jsem člověk, který zpočátku vůbec nedůvěřuje. Ale když už si někdo získá mou důvěru, věřím mu naplno. Je mi jedno, že už mě plno lidí zklamalo, dívám se do budoucnosti a ne na to, co bylo a kdo mi jak ublížil. Jsem v tomhle dost naivní a vždy si říkám, že třeba "teď už by to nemuselo být tak jako předtím". Ale i když všem říkám, jak to nesnáším, stejně to všichni dělají - slibují a neplní.

Ať už se jedná o maličkosti nebo jiné věci, lidé slibují a kašlou na nějaké plnění. Slíbí, že napíše - nenapíše. Slíbí, že vám něco přinese - nepřinese. Slíbí, že něco udělá - neudělá. Slíbí, že pojedete do kina - nepojedete. A pak už jsou ty nejbolestivější věci. Slíbí, že vám neublíží, že není jako ostatní - ublíží tak jako nikdo. Nejlepší jsou ty sliby, kde říká, že by NIKDY a nebo že bude VŽDYCKY a po pár týdnech či měsících je najedno z nikdy stále a z vždycky už nikdy.

Neslibujte něco, o čem víte, že nemůžete splnit. Možná neslibujte vůbec, lidé pak nebudou tak zklamaní z toho, když to nevyjde. Neslibujte, když se vaše preferente ještě několikrát změní a spoustu lidí zklamete. A nebo jesště lépe - pokud něco slíbíte, tak to ksakru i splňte!


Blake Lively

11. září 2012 v 21:36 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  Dokonalost
Dokonalá herečka známá hlavně díky seriálu Gossip Girl, hrála ale i jinde, třeba Green Lantern nebo Sesterstvo putovních kalhot. Nefalšovaná kráska, která by vypadala dobře i v pytli od brambor. Dokonalé vlasy, postava, smích, obličej a i její hlas zní v originálu ksakru hodně dobře.


11# Orlando

11. září 2012 v 21:14 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  Orlando Bloom

Seznamovák

3. září 2012 v 7:13 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  My diary

3. - 9. 9. A W A Y

Takže za pár chvil odjíždím na seznamovák, nebudu tu až do neděle. Omlouvám se, že jsem tu moc nebyla a ani nic teď nepřednastavila, ale nějak nestíhám. A konečně - mám auto!! Juch :) Těm školou povinným přeji bezproblémový první školní den. Bye!
L.


15# Stylish pictures

1. září 2012 v 15:17 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  Stylish pictures