Leden 2009

1# Boys of Twilight

30. ledna 2009 v 15:48 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  Twilight Stars


Where?? Here !!

17. ledna 2009 v 18:28 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  My diary
Konečeně mám za sebou týdenní zdolávání kopců s dvouma tyčkama na nohou.. Proto přijměte mé zpětné omluvy že sem tu přes týden nebyla ale i já sem si musela projít lyžákem v prváku :) můj první dojem z chaty byl strašnej.. pokoje velký 3x2 metry pro tři lidi.. jedna sprcha a jeden záchod pro 16 holek.. no zajímavý.. ale jo bylo to fajn.. děli se tam docela zajímavý věci.. co bych ani neřekla :D občas sem myslela že ty běžky zahodim.. u těch sem nadávala jak už dlouho ne :D svý 16-tiny sem oslavila "výletem" na běžkách s trasou dlouhou přes 20 km.. lepší narozky sem si fakt nemohla přát :D nu což :D
v pondělí zase do school.. tedy já už zítra že.. tři dny na opravení známek .. no krása :D co víc si člověk může přát :D
no nic.. budu končit.. nemám moc času na nějaké převratné články .. za chvíli du na koncert.. tak se mějte přenádherně.. a zatím bye bye :)

večerní sešlosti na chodbě díky zákazu navštvěvování pokojů opačného pohlaví.. zbylo
tam potom opravdu hodně místa :D

něco starého končí, něco nového žačíná..

2. ledna 2009 v 22:44 | ^^Aprillia BubbleBear^^ |  My diary
Ano, ani já si nemůžu odpustit jednu malou úvahu na rok 2008 :)
Všichni píšou jaký pro ně byl minulý rok zlomový.. když se tak ohližím vidím strašně dlouhou dobu která tak rychle utekla.. co v tom roce bylo zlomovým? co mě poznamenalo do dalšího života? vím že sem zažila mnoho okamžiků a zážitků jak pěkných i nepěkných ale nemůžu si vzpomenout.. vidím jich jen pár ale já přece vím že jich tam bylo víc a že tam sou někde v mé hlavě.. když si vzpomenu na jeden okamžik hned se mi vybaví další.. a jaký ten rok tedy byl? co mi vlastně dal? možná sem od něho čekala víc.. ale ano, musím říct že i pro mě byl tento rok zlomový.. vzal mi to na co sem byla zvyklá, to co sem měla ráda a nastolil mi nový tvrdý režim - střední školu.. ta mi vzala moje milované městečko o kterém všichni říkají jakej to strašnej zapadákov.. ale já bych ho vždycky hájila a bila se nej protože to tu mám ráda.. ale najednou sem byla pryč.. ted tu trávím pouze dva dny v týdnu.. vzala mi moje milované přátele.. kvůli ní sem se jim naprosto odcizila.. nevídám je tak často jak bych mohla.. a všechny chvíle s nimi mi chybí.. dala mi seznam věcí které můžu a nemůžu nosit.. ten pomyslný seznam kvůli kterému tu školu tak nemám ráda.. toho všeho sem se vzdala kvůli růžové budoucnosti.. kvůli tomu že chci v životě něco dosáhnout.. ale dala mi nové kamarády.. nové známé tváře.. někteří mě berou takovou jaká jsem jiní na to budou potřebovat asi víc času..

mimo různé zkušenosti a chyby mi rok 2008 dal i novou barvu vlasů a v poslední řadě mi dal i tento blog.. odlepila sem se od toho starého a sem tady.. stále se svými názory a články..

a co nám přinese ten nový rok, rok 2009? o tom můžeme zatím jen přemýšlet a doufat že většina toho bude podle našich představ.. nic od něj neočekávám.. nemyslím si že to bude nějaký převratný rok v mém životě.. ale co já můžu vědět..